O nas

Naszą aktywność umiejscawiamy w nowoczesnym nurcie Human Potential Movement (HPM).

Naszą aktywność umiejscawiamy w nowoczesnym nurcie Human Potential Movement (HPM).

Wiemy, że człowiek to wiele części i poziomów, o których każdy z nas powinien móc się dowiedzieć i je rozwijać.

Wszechstronne narzędzia

Działamy w oparciu o holistyczne łączenie: teorii i praktyk systemowych, metod klasyfikacji osobowości (Diagnoza kliniczna DSM i Enneagram), neurobiologii i treningów mózgu (treningi neurofeedbacku), psychoterapii poznawczo-behawioralnej (skrypty), analizy transakcyjnej (podosobowości), psychologii humanistycznej i transpersonalnej, biohackingu, medytacyjnej pracy z ciałem i z oddechem, terapii w grupie (Restarting®).

Analiza źródeł problemów

Przyczyn ludzkich problemów poszukujemy między innymi w: systemie rodziny, typie osobowości, błędnych przekonaniach, toksycznym środowisku lub traumach z dzieciństwa. Często wszystkie te uwarunkowania zazębiają się ze sobą i wzajemnie się warunkują.
Pomagamy odkrywać, że „posiadanie problemów” to także kwestia sposobu myślenia, pod którym zawsze kryje się pewien zestaw wierzeń. To właśnie twoje przekonania przyciągają lub wzmacniają określone sytuacje. Znajdujemy je, nazywamy a potem zmieniamy.

dr Izabela Kopaniszyn

CEO MYL

Socjolog, psychoterapeutka, coach transpersonalny. Autorka artykułów i książek: “Antyczłowiek - mroczna strona strona człowieka” oraz “Ja, czyli kto? O ego i superego”. Prowadzi kanał Master Your Life na YouTube oraz firmę szkoleniową. Na codzień mieszka pod Lizboną, gdzie organizuje wczasy z rozwojem osobistym oraz treningi neurofeedbacku.

Wolny czas Izabela spędza na pogłębianiu dziedzin wiedzy związanych ze świadomością, biohackingiem oraz odpoczywając nad oceanem lub grając w planszówki. Kocha koty i jogę.

Ida Leśniowska

Manager

W Master Your Life zajmuje stanowisko managera oraz prowadzi sesje Enneagramu. Organizuje eventy oraz warsztaty rozwojowe w Polsce, w Portugalii i w innych miejscach.

Jako pasjonatka piękna i harmonii w życiu i w otoczeniu człowieka, jest także absolwentką Warszawskiej Szkoły Projektowania Wnętrz. Idę cieszą: wyzwania rozwojowe, praca z ludźmi, tworzenie piękna, dobry humor oraz kontakt z naturą. Jej główne talenty to: organizacja, samodyscyplina, kreatywność, dyskrecja, nie narzucające się wsparcie, tworzenie przytulnej atmosfery.

Weronika Bieniek

Psychologist, EEG technician

Psycholog specjalizacji klinicznej i sądowej. W MYL zajmuje się prowadzeniem sesji Skype oraz techniczną stroną neurofeedbacku.

Ukończyła studia na Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Fascynuje się rozwojem osobistym i ludzką psychiką. Z pomocą Izabeli realizuje dalsze kształcenie w kierunku psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz w zakresie coachingu. Cechują ją: profesjonalizm, odporność na stres, przejrzystość diagnozy oraz chęć niesienia pomocy w zakresie standardu życia psychicznego. Wolny czas przeznacza m.in. na uprawianie ulubionych sportów, takich jak jazda konna, windsurfing oraz snowboard.

Antoni Ruszkiewicz

Social Media Specialist

W Master Your Life zarządza mediami społecznościowymi oraz zajmuje się tworzeniem kontentu graficznego.

Absolwent Glasgow School of Art, obecnie student architektury na Politecnico di Milano. Pasjonuje się świętą geometrią i uwielbia spędzać godziny na malowaniu precyzyjnych mandali, łącząc ornamentyki wielu kultur. Kocha: podróżować, gotować oraz medytować na na łonie natury.

Kacper Leśniowski

Web Analyst

W Master Your Life jest odpowiedzialny za analizę, utrzymanie i rozwój kanału na You Tube oraz usprawnianie działania innych mediów.

Zajmuje się również wspieraniem decyzji dotyczących komunikacji z odbiorcami kontentu, rozwojem zaplecza technicznego i nowych technologii związanych z wdrażaniem oprogramowania. Wspiera tworzenie nowych treści na kanale MYL. Pasjonują go: języki obce, e-sport oraz socjologia relacji.